Halb koostööpartner

Tahad midagi, kedagi soovitada või mitte, postita siia.

Moderaator:Heino

Vasta
Kasutaja avatar
Heino
Administraator
Administraator
Postitusi:1399
Liitunud:29 Jaan 2006 02:00
Asukoht:Harjumaa, Saue vald
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 4 korda
Kontakt:
Halb koostööpartner

Postitus Postitas Heino » 25 Sept 2006 15:41

Astusid "reha" otsa? Tahad ei teistel seda ei juhtusks? Kommenteeri ja anna teada, miks just sinu arvates "selle" firmaga koostööd teha ei soovita.
Viimati muutis Heino, 17 Okt 2009 20:48, muudetud 2 korda kokku.


Külasta ka Korteriühistu Abi Facebooki fännilehte

Valge
Linnapea
Linnapea
Postitusi:1206
Liitunud:06 Apr 2006 03:00
Asukoht:Tallinn

Postitus Postitas Valge » 25 Sept 2006 21:56

Siin siis minu 5 kuud kestnud kannatuste rada – taastasin sündmused üpris detailselt
Otsisime elektritäädeks sobivat firmat ja muuhulgas jäi silma ka EKÜL koostääpartner [b:697d29f9ab]Maiko Grupp OÜ[/b:697d29f9ab].
• 08.01.2005 - saatsime Maiko gruppi hinnakalkulatsiooni soovi
• 16.01 – kuna vastust ei tulnud, siis saatsin uue järelpärimise küsimusega, kas nad ikka tegelevad elektritäädega
• Siis jaanuaris helistas mulle Kalle Maidala ja leppisime kokku, et ta tuleb vaatama mida ja kui palju teha tuleks. Seda ta ka tegi, kuid kuupäeva ma täpselt ei mäleta.
• 02.02 – kuna kalkulatsiooni ikka ei tulnud, siis saatsin talle maili ja palusin Tal saata kalkulatsiooni, täävõtulepingu ja maksetingimused
• 04.02 – saadeti meile selline väga üldine kalkulatsioon (vaid summad ja materjali nimetused) ja vabandati viivituse pärast
• 08.02 – helistasin ja palusin detailsemat kalkulatsiooni ehk millest pakutud hinnadkoosnevad. Leppisime kokku, et ta saadab mulle detailse kalkulatsiooni 15.02
• 17.02 – kalkulatsiooni ei tulnud. Helistasin ja leppisime kokku, et ta saadab selle 22.02 ja tääde alguseks planeeris Kalle märtsi keskpaika
• 21.02 – igaks juhuks saatsin talle meeldetuletuse maili
• 23.02 – kuna kalkulatsiooni ei tulnud, siis saatsin uue mail. Vahepeal tegin katseid Kallet telefonitsi tabada, kui see oli tulutu tegevus
• 02.03 – kuna Kallest ei olnud kippu ega kõppu, siis helistasin talle ja ta lõpuks vastas. Samal päeval saatis ta lõpuks detailse kalkulatsiooni ja ka täävõtulepingu näidise. Tääde algust planeerisime juba märtsi lõpuks või aprilli alguseks
• 07.03 – saatsin Kallele tagasi meie poolsete parandustega lepingu, mille ta aktsepteeris
• 18.03 – helistasin ja teatasin, et juhatus kiitis kalkulatsiooni heaks ja et võime lepingu allkirjastada. Leppisime kokku kuupäeva 23.03
• 23.03 – Kalle ei saanud tulla ja leppisime uue aja 26.03
• 26.03 – allkirjastasime lepingu ning leppisime kokku, et tääde algustähtaeg on juba 25.04-25.05
• 26.04 – kuna tääde algus pidi olema lepingujärgselt 25.04 ja Maiko Grupist ei olnud kippu ega kõppu, siis helistasin ja uurisin asja. Telefonile vastati ja järgnes vabandus – Täid on palju ja eelmist objekti ei jõutud lõpetada. Leppisime kokku, et mehed tulevad kindlasti 03.05
• 03.05 – tulid lõpuks Maiko Grupist mehed, kes pidid projekti tegema. Küsisin, et millal siis tääd algavad, kuid sellele ma vastust ei saanud ja seda pidi vaid Kalle teadma
• 09.05 – kuna minuga ei olnud keegi ühendust võtnud, siis jällegi helistasin ja küsisin, et millal siis mehed tääd tulevad tegema ja jällegi kostis vaid vabandus, et mehed haiged ja objektid lõpetamata. Lubati jällegi 14.05 alustada
• 14.05 – saatsin maili, et keegi minuga ühendust võtaks, kuna ühelegi telefonile Maiko Grupi esindajad lihtsalt ei vastanud ja ise ka kohale ei tulnud
• 18.05 – ikka keegi ei võta ühedust. Otsisin välja kõik võimalikud firma kontaktid ja saatsin SMS-i, faksi ja maili kurja palvega ühendust võtta.
• 19.05 – sain tavatelefonilt siiski ühe täätaja kätte ja väljendasin oma pahameelt. Ta lubas mulle vastata samal päeva mailiga, sest kohe ta viivituse põhjust äelda ei osanud. Arvake ära, maili ma ei saanud((
• 20.05 – sain lõpuks kätte Kalle ja ta teatas, et oli haige ja ei saanud minuga sellepärast ühendust võtta. Pakkus mulle võimalust tääde alguskuupäevaga 30.05-30.06. Vastust ma talle ei ole andnud ja kuna leping on läbi samas ja ilmselt otsime uue firma, kes neid täid meile teostavad ja lubadustest kinni peavad. Lepingujärgselt on meil õigus nõuda ka leppetrahvi 0,2% lepingusummast iga viivitatud päeva eest. Selle kohta ütles Kalle, et ta ei ole kunagi lepingus kinni ehk peaasi, et tääd oleks tehtud. Meil ei ole täid tehtud ja leping on siiski meie jaoks kõige alus. Vaatame kuidas asjad kulgevad edasi.
Kurb tõsiasi on see, et Maiko Grupp annab lubadusi, kuid ise neid ei täida. Vähe sellest, nad eiravad telefonikõnesid ja ei vasta mailidele. Ise nad aga üldse ühendust võtta ei soovi – jällegi tõi Kalle vabanduse, et ei taha kliendile luuletada. Hmmmm….. Minu teada ei pea kliendile luuletama vaid tõtt rääkima, sest kõik me oleme inimesed ja seega oleme võimelised põhjustest aru saama.
Kogu see jama oleks palju leebem olnud, kui Kalle oleks helistanud ja äelnud, et tõesti nad ei ole saanud eelmist objekti valmis ja ma oleksin sellega leppinud. Kuid kui mina pean neid taga ajama, ja siis nad eiravad mind, siis on see liig mis liig.
Jääb selline mulje, et firma just kui tahaks 63 000 krooni, kuid samas nagu ei tahaks ka ja ära äelda ka ei oska. Meie olime aga teadmatuses, kas otsida uut firmat või loota veel nendele. Leidime uue teenusepakkuja ja väga tasemel omanikujärelvalve. Septembrik oli meie elektisüsteem renoveeritud



Kasutaja avatar
Heino
Administraator
Administraator
Postitusi:1399
Liitunud:29 Jaan 2006 02:00
Asukoht:Harjumaa, Saue vald
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 4 korda
Kontakt:

Postitus Postitas Heino » 25 Sept 2006 22:07

Väga tugev vastus. Kas keegi saab ka midagi vastu panna :wink:


Külasta ka Korteriühistu Abi Facebooki fännilehte

KESSU
Üüriline
Üüriline
Postitusi:26
Liitunud:16 Okt 2006 03:00

Elmerian Grupp oü

Postitus Postitas KESSU » 20 Veebr 2007 15:07

[b:3420e6f36a]Elmerian Grupp oü[/b:3420e6f36a] ei soovita tegemist teha.Leping valmis ettemaks tehtud-hakkavad viivitused
peale,saaga kestis aasta.Kohutav aeg oli.Probleem ikka vana,võetakse palju täid ette-lõpetamist ei paista ainult lubadused.Firma sai valitud
väiksema hinnapakkumise peale,kokkuvõttes ei olnud see projekt odavam
midagi teistest hinnapakkumistest.



sapporo
Üüriline
Üüriline
Postitusi:1
Liitunud:23 Mär 2007 02:00

Haldusfirma Minu Vara

Postitus Postitas sapporo » 23 Mär 2007 21:11

[b:411ec15f46]Minu Vara[/b:411ec15f46]. Ma ei taha neid täiesti maha teha, sest võib-olla on tegemist vaid meie maja vastu suunatud vihaga, kuid igatahes enne kui nende haldusalasse "langete" tehke põhjalikum uurimustää. Meie maja puhul nad mitte ühegi positiivse resultaadiga tääga igatahes hakkama ei saanud. Lisaks ei vasta nad ebasobiva sisuga (loe: sellise sisuga, kus päritakse aru tegemata jäänud või valesti tehtud tääde parandamise kohta; või siis lihtsalt nende otseste tääkohustuste täitmise kohta) kirjadele, ega helista tagasi. Ja lõpuks, kui neil meie kirjadest kopa ette viskas, lõpetasid nad lepingu ära. Lihtsalt. Päevapealt, põhjendusteta ning ette teatamata. :?



doris
Juhatuse liige
Juhatuse liige
Postitusi:313
Liitunud:14 Aug 2006 03:00

Postitus Postitas doris » 26 Mär 2007 13:03

[b:1737d53f1c]Elmerian OÜ [/b:1737d53f1c]-st on mul jäänud mulje, et see on loodud selleks, et Minu Varas täätavad mehed saaks lisateenistust. Siis ongi nii, et teevad, kui põhitääst aega on.



leammj
Haldur
Haldur
Postitusi:612
Liitunud:29 Juul 2006 03:00

Re: Halb koostääpartner

Postitus Postitas leammj » 09 Aug 2007 11:48

MaikoGrupp OÜ on tõesti hakkanud suhtuma korteriühistutesse ükskõikselt. Neil suured objektid käes.Aga eks neid ole ka teisi.Vaadake netist kus on kirjas elektritööd.Ja vaadake , et nad omavad MTR,Muidu Elektrikontrollikeskus ei anna teile seda sertifikatsiooni,Nii, et kui on siis võib ju ka Tera poole pöörduda.



majaka
Juhatuse liige
Juhatuse liige
Postitusi:276
Liitunud:10 Apr 2007 03:00

Re: Halb koostööpartner

Postitus Postitas majaka » 22 Aug 2007 21:16

Talivain OÜ.tegid otsaseina soojustuse möödunud aastal. Tänaseks on soojustus külgedelt seinast lahti. Olen saatnud mitu kirja , rääkinud telefoniga, aga midagi ette ei võeta.



majaka
Juhatuse liige
Juhatuse liige
Postitusi:276
Liitunud:10 Apr 2007 03:00

Re: Halb koostööpartner

Postitus Postitas majaka » 22 Aug 2007 21:22

Maiko Grupist hoiduge. Tegid töö suurte viivitustega (umbes 0,5a). Töö tehtud lohakalt suurte vaidlustega. Skeem ei vasta tehtud tööle. Telefoni ei võta , e-mailile ei vasta jne. Avarii olukorra sai likvideeritud ainult läbi Elektrikontrollikeskuse.



Kasutaja avatar
ergon
Haldur
Haldur
Postitusi:760
Liitunud:21 Mär 2006 02:00
Asukoht:Tallinn
On tänanud: 1 kord

Re: Halb koostööpartner

Postitus Postitas ergon » 22 Aug 2007 21:22

to majaka: kas teil omanikujärelvalve oli palgatud ja oli ka projekt? Need peaks sellist asja vältima aga noh see on tagantjärgitarkus.

Kuna ma ei ole suutnud veel projekteerijat leida ei ole ka hinnapakkumised omavahel võrreldavad ja olen seda tööd edasi lükanud. Samas on hea omanikujärelvalve pakkuja, kes on mind erinevate "karide" eest hoitanud.



majaka
Juhatuse liige
Juhatuse liige
Postitusi:276
Liitunud:10 Apr 2007 03:00

Re: Halb koostööpartner

Postitus Postitas majaka » 22 Aug 2007 21:28

Omanikujärelvalve oli, aga tundub, et oli firma poolt kinni makstud. Ehituseksprtiisibüroo .



Kasutaja avatar
ergon
Haldur
Haldur
Postitusi:760
Liitunud:21 Mär 2006 02:00
Asukoht:Tallinn
On tänanud: 1 kord

Re: Halb koostööpartner

Postitus Postitas ergon » 23 Aug 2007 09:05

Samas, kui on midagi tehnoloogiliselt valesti tehtud, siis saab pigistada ka omanikujärelvalvet. Nemad peavad tagama, et sinu tööd korrektselt ja tehnoloogiliselt õigesti tehakse. Loe nendega sõlmitud leping läbi ja pigista neid ka.

Omanikujärelvalve teenust osutatakse vastavalt omanikujärelevalve käsunduslepingu üldtingimustega, millele lisandub poolte vahel sõlmitud leping.



Arno
Üüriline
Üüriline
Postitusi:1
Liitunud:21 Nov 2007 14:03
Asukoht:Harjumaa

Re: Elmerian Grupp oü

Postitus Postitas Arno » 21 Nov 2007 16:15

Elmerian Grupp oü ei soovita tegemist teha.Võetakse palju töid ette-lõpetamist ei paista ainult lubadused.Firma sai valitud
väiksema hinnapakkumise peale,kokkuvõttes ei olnud see projekt odavam
midagi teistest hinnapakkumistest.[/quote]
Olen täitsa nõus sellega. Ja Teid pannakse ainult fakti eest: meie tegime teile sellist tööd, makse meile niipalju juurde.



leammj
Haldur
Haldur
Postitusi:612
Liitunud:29 Juul 2006 03:00

Re: Halb koostööpartner

Postitus Postitas leammj » 29 Mai 2008 19:47

Meil siin ühel korteriomanikul tekkis 4-da korrusel ummistus.kutsus kohale TORUABI. Nii nimetatud Lavateir OÜ,. Mehed tegid tööd umbes 15 min.koos tulekuga ja minekuga.Kontrolliti , et vesi läks ära.Kuid kui kaugele. naaber lasi vett nats ajapärast.uuesti uputus. Helistas uuesti Toru-Abisse. Lubati tulla järgimine hommik kohe kell 09.00. Teha see töö karantii korras ära , mille eest esitati arve . Nii oligi.Kell 09.00 olid kohal.Ega ka see päev rohkem tööd tehtud kui 10-15 min.Välja toodi mingi mädand riidekalts.Helistasime.Kuidas ikkagi te seda kanalisatsiooni teete. Ega korteriomanik ka kõigega kursis ole kuidas seda tööd tehakse.Tuli uuest neid kutsuda.Siis kolmas kord tehti töö lõpuni, Seega esimene päev puhastati ummistus kuni 3 ja 2 korruse vahele.Tropp jäi sinna seisma. Kuna püstikut kasutavad ainult 7 peret .siis olukord ei olnud nii hull. Teisel päeval lükati ummistus siis vist kuni esimese korruseni. Sest ruumid . mis meil uputas ära olid ameti ruumid .hea , et antud ajal keegi seal ei olnud. Selle püstiku inimesed käisid oma asjade tarvis naabri juures.Kuna püstikut kasutada ei saanud. Alles kolmandal päeval oli võimalik seda kasutada.Hea , et naabrid olid mõistlikud. Sellise töö kvaliteeti ei soovita kellegile. kasutage nüüd teist sama töid teostavat firmat.



anet
Üüriline
Üüriline
Postitusi:1
Liitunud:25 Jaan 2008 10:31
Asukoht:Tallinn

Re: Halb koostööpartner

Postitus Postitas anet » 30 Mär 2009 23:56

Oman sarnast kogemust ettevõttega Ha&Ho Kinnisvarateenused OÜ nagu eelpool toodult kirjutati Minu Vara kohta. Kusjuures need omavahel seotud ettevõtted ja varsti kõik ISS all. Ühelegi kirjale ei vastata, telefonile haldur ei vasta, teenust ei tarnita. Tahame uut valisejat aga praegune valitseja annab endast parima, et seda takistada, saates igale üldkoosolekule oma juristi üritades selgitada, et kõik mis me otsustame või teeme ilma nendeta on seadusvastane. Probleem meil veel sellest, et oleme ühisus ja remondifond on nende käes. Rahade kasutamisest pole mitu aastat üthegi aruannet esitatud, vaatamata korduvale pärimisele. Ühesõnaga sellist kemplemist ei soovita kellegile.



leammj
Haldur
Haldur
Postitusi:612
Liitunud:29 Juul 2006 03:00

Re: Halb koostööpartner

Postitus Postitas leammj » 31 Mär 2009 14:00

Aga tehke korteriühistu. See tegevus , vist on Minu Vara. Nad nii toimivad igalpool. Ja kui nad segavad moodustada KÜ-d. Pöörduge Eesti Korteriühistute Liidu poole.. Nad kardavad jääda majadest ilma.
EKÜL on koolitanud häid juhte. Pöörduge võibolla nad midagi soovitavad.



leammj
Haldur
Haldur
Postitusi:612
Liitunud:29 Juul 2006 03:00

Re: Halb koostööpartner

Postitus Postitas leammj » 17 Okt 2009 20:06

Viljandis oli selline firma kui Fattimo OÜ. Lepinguline isik oli Kalev Fatkin.
Kalev Fatkin vahetab väga tihti oma firmasid . teostab ehitustöid. eriti soovib teostada katuseytöid. Ma ei soovita selle isiku firmat mitte kunagi kasutada,.Ehitasid Tallinnas siin mitmeid katuseid. Tööjõud on juhuslik. Mittemingit kohusetunnet. Töö on väga lohakas. Kui on kusagil töö valmis teinud vahetab koheselt firma nime.Mingil juhul pole vaja selle isikuga teha tööd.



t33liblikas
Liige
Liige
Postitusi:67
Liitunud:11 Juun 2009 21:20
Asukoht:Tallinn

Re: Halb koostööpartner

Postitus Postitas t33liblikas » 23 Nov 2009 13:04

Maiko Grupist veel nii palju - nad on vahepeal kaks korda pankrotti läinud ja nime muutnud (juhatus on sama).
Reval Office ja Royal Key.

Suhtumine KÜsse ja töösse on ka endine. Meile saatsid nad korraga arveid nii pankrotti läinud Reval Officest kui juba uuest toimivast Royal Keyst (ehkki leping oli Reval Officega jne). Vahepeal saadeti kiri, et nimi on muutunud vmt.

Soovitan kindlasti mitte nendega koostööd teha!



Vasta