1. leht 1-st
Liikmed pole nõus.
Postitatud: 28 Nov 2006 19:17
Postitas Heino
Laekunud küsimus:
[i:8e0a0005b8]Mida teha kui krt. omanikud pole ühistuga nõus et vahetaks oma katkise katla välja?[/i:8e0a0005b8]
Postitatud: 28 Nov 2006 19:20
Postitas Heino
Millest järeldate et katel katki on. Laske katlale teha tehniline kontroll ja kui ta tõesti katki on siis kõige eelduste kohaselt ei saa ta kasutusluba...
õhistu ongi korteriomanikud. Kui nad seda ei soovi, ehk üldkoosolek võttis vastu sellekohase otsuse siis ei vahetatagi.... ja ongi kõik. Tere tulemast ühistusse...
Postitatud: 29 Nov 2006 01:12
Postitas sirts
Mis siis on. Tahavad külmas istuda või muud varianti?
Postitatud: 29 Nov 2006 01:15
Postitas vingo
Meil nimelt on kaks 45Kw kattelt, üks nendest oli keema läinud ja veesärk on tal lõhki läinud (silm nähtavalt) ühe katlaga me oma maja ära ei kütta kuna me maja vajab min 75Kw sooja, penskarid seda aga ei mõista kuni on suured külmad ja siis on jälle ühistu süüdi selles. Koosolekule isegi pooled ei raatsi kohale tulla, mismoodi me siis otsuse teeme kui isegi need kes kohal on ei ole uue katla sooetamisega nõus?
Tänan heade soovide eest
Postitatud: 29 Nov 2006 12:55
Postitas doris
Mul tunne, et see on ju avariiline seisund, kas siin peab ka üldkoosolek nõus olema? Kui torm viib katuse, kas siis tuleb üldkoosolek kokku kutsuda ja kui hääli kokku ei saa, jääbki maja katuseta? Nad ei ole millegagi nõus. Meil ka juba räägivad, et kui trepikojad on valmis, siis lõpetame remondirahade kogumise ära. Noh, unistada ju ometi inimene võib.
Katel
Postitatud: 29 Nov 2006 22:23
Postitas aasa
Päris tuttav lugu. Kui üldkoosolekule inimesed kokku ei tule ja veel hullem talve ees muret ei tunne. Selge on see, et 45 KW katlaga te läbi ei aja. Kuid kui te ei ole suutnud inimestele seda selgitada siis nii jääbki. Kasulikum oleks leida üldkoosolekule tuua rääkima keegi spetsialist, keda eriti pensionärid ehk usuvad kergemini.
Iseküsimus on selles, et mis katel teil on ja kui kallis tuleb kütte hind. Kui väidate, et vajate vähemalt 75 kw katelt siis seda aega kus teil ühest katlast ei piisa on päris vähe. Sel aastal teil teist katelt siiani vaja läinud ilmselt ei ole. Äkki jääbki nii, et kütate ühe katlaga ja kellel külm hakkab elektriga juurde kütma.
Küll aga tasub teise katla muretsemisel mõelda tõsiselt milline katel see peab olema ja millega seda kütta arvestades kallinevat kütust kui kõike muud.
Aga veelkord soovitus, kasutage selgituses eriala spetsialiste.
Postitatud: 01 Dets 2006 01:58
Postitas Valge
Avariilised olukorrad tuleb likvideerida koheselt ja ilma koosolekut kokku kutsumata. See on igati seaduslik tegevus.
Postitatud: 01 Dets 2006 16:41
Postitas vingo
Kui see on tõesti lubatud siis ma seda ka teen, aga millise paragrafiga see on lubatud siis?
Seaduslik
Postitatud: 02 Dets 2006 00:18
Postitas aasa
Julgen kahelda, kas tegu on ikka avariilise olukorraga. õks katel ju täätab, seega päris külma te ei jää. Seda ei saa võrrelda tormis ära viidud katusega. Ilmselt on tegu ikkagi suurema rahalise väljaminekuga. Kuidas on teil põhikirjas, mida juhatus võib ja mida mitte. õldjuhul kipub sel puhul ikkagi vajalik olema üldkoosoleku otsus ja kui positiivset otsust ei tule siis ei aita teid ilmselt mitte keegi. Omad vitsad peksavad sel juhul.
Postitatud: 02 Dets 2006 08:00
Postitas Valge
Kui palju teil toasooja korteris on? Kas ühe katla võimus soojendab nii palju, et see tervisele ohtlik ei ole?
Selle järgi saate otsustada, kas tegu on avariiolukorraga või mitte
Postitatud: 03 Dets 2006 21:51
Postitas vingo
meil hetkel keskmistel krt on +16c ja äärmistel on +12c , aga väljas on hetkel suvi kah, ootame siis külmataati siis läheb penskaritel kiirex