Mure majandusaasta aruannetega, pole esitatud 2 aastat?

Raamatupidamist arutlevad teemad

Moderaator:Heino

Vasta
Musimari84
Üüriline
Üüriline
Postitusi:1
Liitunud:16 Apr 2012 23:11
Asukoht:Pärnumaa
Mure majandusaasta aruannetega, pole esitatud 2 aastat?

Postitus Postitas Musimari84 » 19 Apr 2012 23:53

Meil mure nimelt selles, et meie majal on olemas KÜ, kuid selle tegevus on soiku jäänud ja eelmine juhatuse esimees võeti sellelt kohalt maha ja esitamata on mitme aasta maj a. aruanded. Uurisin maakohtu äriregistri osakonnast, et kuidas me toimetama peaksime ja öeldi, et valige uus juhatus ja esitage aruanded ja kõik on ok. Aga mismoodi seda teha kui mitu aastat on igaüks ajanud oma asja ja ise oma veed jne ise maksnud, mitte ei ole ühistuna makstud. jutt segane, aga olen hakkamist täis, kuid siiski loll kui lauajalg selle koha pealt. Aidake nõuga.



Kasutaja avatar
Thom
Revident
Revident
Postitusi:170
Liitunud:01 Veebr 2008 20:22
Asukoht:Tallinn

Re: Mure majandusaasta aruannetega, pole esitatud 2 aastat?

Postitus Postitas Thom » 20 Apr 2012 10:36

Kas teil on vee (ja muu selle peale, mis ise maksite) peale individuaalsed lepingud? Kui jah, siis pole seda nagu vaja ka KÜ aruandes kajastada.
KÜ peab ikkagi aru andma selle eest, mis on tema kohustused (kellega on lepingud sõlmitud) ja tegevused.
Mul on nt. Eesti Energiaga omal leping ja korteris kasutatava energia eest maksan otse EE-le ning see ei kajastu kuidagi KÜ aruandes. Samas maja üldelekter, mis mul on ka igakuisel kommunaalarvel kajastub ka KÜ aruandes.

Ehk tee selgeks, millised lepingud KÜl on sõlmitud, kuidas erinevaid makseid kogutakse jne.



Alicee
Üüriline
Üüriline
Postitusi:1
Liitunud:27 Juun 2012 20:58
Asukoht:Eesti

Re: Mure majandusaasta aruannetega, pole esitatud 2 aastat?

Postitus Postitas Alicee » 27 Juun 2012 21:08

Musimari, kas oled oma KÜ raamatupidamise korda saanud.
Soovitan soojalt korteriyhistu.net kasutusele võtta ja alustada kasvõi 2012 astast korralikult ja siis leida ka eelmiste aastate kohta andmed, dokumendid ja saldod üles otsida.
Kui soovid võin juhendada sisseseadmisel kirjuta alice.rm(at) hot.ee .



Vasta