KKK

Erinevad teated ja soovitused. Jäta siia ka oma ettepanekud. Alafoorumit saab lugeda ka anonüümselt

Moderaator:Heino

Vasta
Valge
Linnapea
Linnapea
Postitusi:1206
Liitunud:06 Apr 2006 03:00
Asukoht:Tallinn
KKK

Postitus Postitas Valge » 04 Juun 2006 18:23

Kas sa oled mõelnud rubriigi KKK (korduma kippuvad küsimused) tekitamise kohta? Foorumisse tekib palju ühesuguseid küsimusi millele on juba kord vastatud ehk nendest võiks KKK tekkida.

Huvatav oleks saada probleemidele hinangut mõnelt pädevalt juristilt ja selline rubriik ka välja tuua



Kasutaja avatar
Heino
Administraator
Administraator
Postitusi:1399
Liitunud:29 Jaan 2006 02:00
Asukoht:Harjumaa, Saue vald
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 4 korda
Kontakt:

Postitus Postitas Heino » 04 Juun 2006 18:56

KKK on olemas ja hetkel veel suurt ei sisalda. Tõepoolest võiks põhilisemad küsimused ja vastused lisada KKK sektsiooni, kuid ka foorumist saab neid teemasid väga eduliselt otsingut kasutades leida.

[quote:fa90bc66e8]Huvatav oleks saada probleemidele hinangut mõnelt pädevalt juristilt ja selline rubriik ka välja tuua.[/quote:fa90bc66e8]Mida sa täpselt selle rubriigi all silmas pidasid.


Külasta ka Korteriühistu Abi Facebooki fännilehte

sirts
Linnapea
Linnapea
Postitusi:1405
Liitunud:18 Veebr 2006 02:00
Asukoht:Tartumaa
Kontakt:

Postitus Postitas sirts » 04 Juun 2006 20:27

Valge mõtleb vist, et siin võiks spetsialistid vastata, et otse neile saaks küsimusi esitada. See oleks vajalik küll, kuid ilmselt kallis lõbu. Võibolla kasutada korteriühistute liidu juriste? Aga neil on oma lehekülg ka nüüd lõpuks tääle hakanud ja seal nad vastavad.



Valge
Linnapea
Linnapea
Postitusi:1206
Liitunud:06 Apr 2006 03:00
Asukoht:Tallinn

Postitus Postitas Valge » 05 Juun 2006 18:16

Just seda ma mõtlesin jah. EKÜL koduleht toimib läbi häda ja valude. Isikliku kontoga ligi ei pääse.
Ma mõtlen seda, et Heino peaks mõtlema ka sellele kuidas oma kodulehte promoda ja seda aktiivselt elus hoida EKÜL lehe kõrval.



Kasutaja avatar
Heino
Administraator
Administraator
Postitusi:1399
Liitunud:29 Jaan 2006 02:00
Asukoht:Harjumaa, Saue vald
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 4 korda
Kontakt:

Postitus Postitas Heino » 05 Juun 2006 18:49

Räägin nii nagu asjad on.

Kuna see portaal on mul tehtud eraalgatusel ja ei oma mitte mingisugust seost ükskõik mis firmaga, ei ole mul võimalusi ka palgata juristi, kuna portaali mõte oligi et oleks selline foorum, andmebaas ja muu seonduv korteriühistutega.

Võib-olla tulevikus jah, kui peaks omadega plussi jõudma :roll: , et keegi juristidest hakkaks siin oma kommentaare lisama, praegu kahjuks see võimalus puudub :( . Aga mõne firma jurist võiks sellegipoolest oma seisukoha välja äelda. Tean, et Urmas88 tegeleb sellega.

Aga ma uurin seda asja tuleviku jaoks kindlasti.

[quote:6b880b732d]Ma mõtlen seda, et Heino peaks mõtlema ka sellele kuidas oma kodulehte promoda ja seda aktiivselt elus hoida EKÜL lehe kõrval.[/quote:6b880b732d]
"Elus" on leht tänu aktiivsetele portaali liikmetele (siinkohal tänud) ja olen alati arvanud, et mida rohkem informatsioon (EKÜL-i portaal jt.) seda parem on. Ei pea EKÜL-i lehte (vastupidiselt neile, nagu mulle tundub) endale konkurendiks.


Külasta ka Korteriühistu Abi Facebooki fännilehte

Valge
Linnapea
Linnapea
Postitusi:1206
Liitunud:06 Apr 2006 03:00
Asukoht:Tallinn

Postitus Postitas Valge » 05 Juun 2006 21:05

Ma vabandan, kui mu ettepanek tundus kuidagi kedagi kahjustav. Minu eesmärk oli anda edasi ettepanek ja innustada tegijaid ehk Heinot. Sa oled väga väärika tää tegija :D



Kasutaja avatar
Heino
Administraator
Administraator
Postitusi:1399
Liitunud:29 Jaan 2006 02:00
Asukoht:Harjumaa, Saue vald
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 4 korda
Kontakt:

Postitus Postitas Heino » 05 Juun 2006 21:08

Ei, ei. Vabandada pole vaja. :wink:
Nagu ma ütlesin kõik on veel võimalik. :idea:


Külasta ka Korteriühistu Abi Facebooki fännilehte

Vasta