Otsing leidis 1 vaste
- 18 Veebr 2013 16:10
- Foorum: VESTLUSRING
- Teema: Kohustuslik Kütmine?!
- Vastuseid: 3
- Vaatamisi: 7939
Kohustuslik Kütmine?!
Tere, Kas kuskil seaduses on ka kirjas, et korteriomanik peab oma korteris hoidma vähemalt teatud sooja taseme? Tegemist siis väikese ahjuküttega kortermajaga. Nimelt korter seisab tühjalt, omanik käib üliharva.

