Nendel, mis mina saanud olen on kogu elamu kohta korteriomaniku nimi, isikukood, korteriomandi suurus (m2), mõttelise osa suurus, kaasomandite kinnistuts numbrid - seega kõik vajalik ühest kohast ja ehr-ist pole vaja midagi juurde KÜ asutamisel.
Olen kohaliku kohtumaja kinnistusosakonnast küsimiste peale saanud korteriomanike nimekirja, kus tabelvormis esitatud kinnistu number, katastri tunnus, aadress, korterite numbrid, omanike nimed koos isikukoodiga jms mitteolulist.
„Suisse“ mainitud andmeid, korteriomandi ega mõttelise osa suurust, pole mina kõigi nende aastate jooksul kohtumaja kinnistusosakonnast saanud.
Kui hiljuti kohtumaja kinnistusosakonnast küsisin, et kas KÜ juhatuse liige saab kuskilt mujalt internetikeskkonnas omanike nimekirja vaadata ilma, et kui üldkoosolek taas tulemas, peaks neilt taas üle küsima. Vastus oli järgmine, et KÜ juhatuse liige ei saa vastavat nimekirja kuskilt vaadata, kui siis ainult tasulisest kinnistusraamatust.
Küsimus Sulle hea „suisse“. Et kust kohast ja mis „nipiga“ Sina nimetatud detailse nimekirja said?Statistika:Postitatud Postitas MargusT — 22 Juul 2011 15:51
]]>