Statistika:Postitatud Postitas Fucs — 18 Jaan 2010 13:59
Sellise firma nagu Termex leidsin ka veel. Korra isegi helistasin neile ja küsisin, et mille poolest nende oma Mitsu omast parem võiks olla. Pakuti, et ülespuhudes seguneb õhk paremini ja ei teki seda efekti, et lae alla puhutud jahedam õhk langedes ebamugava tunde tekitaks. Ma natuke kahtlen selles.Tänud! Ja maksab isegi alla 8000 EEK-i. Huvitav, mida spetsialist soojusaudit.ee-st selle kohta arvab? Kas see oleks mõttetu rahakulutus, sest ilmselt jääb see seade kõvasti alla sellele süsteemile, mida ülemises tekstis nimetatakse ning mis 50 000 maksab. Mitsubishi seade tundub odav ja hea olema... kuid see toob meelde üteluse, et kui soovid midagi odavat ja head, siis pead kaks asja ostma.leidsin abc kliimast sellise kah
See odavam tundub kuidagi kahtlaselt ahvatlev. Aga kui keegi on endale ära pannud, siis palun andke märku.
Statistika:Postitatud Postitas kaimok — 10 Nov 2009 09:15
Energiaaudiitori kutse kõiki neid teadmisi ei nõua, aga paljuski sõltub inimese taustast ja kogemustest. Energiaauditeid tegeva ettevõtte kompetents on kindlasti ka suurem kui ainult ühe audiitori oma.Küsimused soojusauditile:
1. Kui palju on audiitorid kursis tööde teostamise tehnilise poolega (konkreetsed seadmed, sõlmlahendused, tasuvusajad) - ehk siis kas audiitor suudab kogu selle protsessi juhtimisega ilma teisi eksperte kaasamata hakkama saada?
Kui õhuniiskus on "normi piires" ja külmasildu ei esine, võib arvata, et tegemist on seinte üldiselt madala soojapidavusega, mistõttu on jahe kogu seinapind.2. Millest tekib hallitus kui õhuniiskus on "normi piires" ja hoones ei esine erilisi külmasildu?
Kui seina side on purunenud võib tegemist olla varisemisohtliku hoonega. Viga tuleb parandada esmajärjekorras sõltumata renoveerimisest. Loomulikult ei tohi purunenud seina veel lisaraskusega koormata.3. Mida siis teha kui seina side on purunenud - renoveerimisest peaks loobuma?
Selline viga võib esineda valesti paigaldatud soojustuse korral.4. Fassaadi sirgeks ajamine soojustusega jäävad õhuvahed soklist katuseni? Kuidas seda mõista? Minu teada pannakse sõltuvalt vajadusest laiemad soojustusplaadid ja plaadid peavad olema perimeerti ümber suletud seguga - kuidas see õhk seal liigub?
Statistika:Postitatud Postitas soojusaudit.ee — 10 Nov 2009 00:08
Statistika:Postitatud Postitas Uutma — 06 Nov 2009 14:47
Statistika:Postitatud Postitas kaimok — 06 Nov 2009 09:35
Tänud! Ja maksab isegi alla 8000 EEK-i. Huvitav, mida spetsialist soojusaudit.ee-st selle kohta arvab? Kas see oleks mõttetu rahakulutus, sest ilmselt jääb see seade kõvasti alla sellele süsteemile, mida ülemises tekstis nimetatakse ning mis 50 000 maksab. Mitsubishi seade tundub odav ja hea olema... kuid see toob meelde üteluse, et kui soovid midagi odavat ja head, siis pead kaks asja ostma.leidsin abc kliimast sellise kah
Statistika:Postitatud Postitas Uutma — 06 Nov 2009 00:05
Statistika:Postitatud Postitas kaimok — 05 Nov 2009 23:40
Statistika:Postitatud Postitas Uutma — 05 Nov 2009 20:50
Soojustagatisega ventilatsioonisüsteem, mis maksab umbes 50 tuh ÜHE KORTERI kohta ja korter hakkab tänu nähtavatele venttorudele meenutama pigem tehast - tänan ei!Ventilatsioon
Kallim, kuid energiasäästlikum on soojustagastiga ventilatsioonisüsteem. Selle lahenduse miinuseks on lisaks hinnale (umbes 50 000 krooni korteri kohta) ka ventilatsioonitorude paigutamine tubadesse.
Statistika:Postitatud Postitas Uutma — 05 Nov 2009 20:47